İsimtescil’in size özel
sunucularında web site barındırmanın keyfini çıkarın!

Online ortamda güvenilir olun.

  • DDoS Koruması
  • Yedekleme
  • Esnek Altyapı
  • SSD Disk

PAKETİNİ SEÇ


Kendi Sunucunu Yapılandır

Uzman Destek Paketini Şimdi Satın Alın

Genel Özellikler UDP - Eko UDP - Silver UDP - Gold
Ticket Desteği
Destek Mesai Aralığı 09:00 - 18:00 09:00 - 18:00 7 x 24
İmaj Yedekleme (Opsiyonel) Yok Var (Hafta) Var (Gün)
UDP Hizmeti (Telefon Desteği) Yok Var Özel
Yeniden Başlatma Var Var Var
KVM - ILO - Uzaktan Yönetim Yok Yok Yok
Yeniden Kurulum Var Var Var
Imaj Yedekten Geri Dönme (Opsiyonel) Yok Var (2 Defa) Var (4 Defa)
Proje Bazında Yedekleme (Opsiyonel) Yok Var Var
Kontrol Paneli Desteği Yok Var Var
İşletim Sistemi Desteği Yok Var Var
Ortak Özellikler
SSD Disk

SSD disk altyapımızı, yüksek performanslı ve maksimum hızda müşterilerimize sunmaktayız. Tüm sunucularımızın ortak özelliği olan SSD Disk, sabit sunuculara karşı web sitenizin internet üzerinde barındırmasına yardımcı olur. Yüksek performanslı, uygun fiyatlı SSD disk ile sunucu ihtiyacınızı standart hale getirdik.

DDoS Koruması

DDoS Koruması, internet sitenizde meydana gelen anlık saldırılara karşı koruma kalkanı oluşturur ve oluşabilecek riskleri otomatik olarak en aza indirir. Gelişmiş DDos koruması ile internet siteniz her zaman güvende. DDos koruması sayesinde sunucularınız firewall desteği ile yüksek güvenlik altındadır.

Esnek Altyapı

Esnek altyapı özelliği sayesinde istediğiniz zaman kontrol panelinizden sunucunuzun özelliklerini (IP adresi, disk RAM) artırabilirsiniz.

Yedekleme Seçenekleri

Yedekleme özelliği ile günlük olarak web sitenizin dosyalarını saklı tutar. Zamanlanmış sunucu yedekleme özelliği, günlük dışında haftalık ve aylık olarak çalışan bir yedekleme hizmetidir. Paket seçiminize (otomatik/manuel) göre verilerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Kolay Yönetim Paneli

Kullanıcı için özel olarak geliştirilen yönetim paneli üzerinden istediğiniz işlemleri anında yapabilirsiniz. Türkçe dil desteği sayesinde kullanıcıya kolay kullanım sunmaktadır.

7/24 Teknik Destek

Destek ekibimize her ihtiyaç duyduğunuzda destek talebi ya da telefon üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Bulut Sunucu nedir ?

Bulut sunucu, ölçeklenebilir kaynak yönetimi ile ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilen, fiziksel notasyon bağımsızlığı ve enerji verimliliği sayesinde %75’e varan maliyet avantajı sunan, yeni nesil veri ve uygulama barındırma teknolojisidir. Kullanım açısından hiçbir farklı bulunmayan bulut sunucu, benzer sistemlere göre karşılaştırıldığında birçok avantajı da bulunmaktadır.

Hybrid Cloud VDS teknolojisi hangi işletim sistemini kullanabilir ?

Hybrid Cloud (Bulut) VDS sunucu teknolojisi üzerinde dilediğiniz işletim sisteminin dilediğiniz versiyonunu kullanabilirsiniz. Cloud server alt yapısı seçtiğiniz konfigürasyonun destekleyeceği tüm işletim sistemlerinde rahatlıkla çalışabilmektedir.

Veri yedekliliği ve güvenlik hizmetlerini nasıl yönetebilirim ?

Hybrid Cloud VDS sunucularda veri yedekliliği kullanımı kolay sunucu paneliniz üzerinden kolayca yönetilebilir. Güvenlik noktasında ise tüm senaryolarda Botnet ve DDos ataklarını karşılayarak size temiz trafik akışını garanti eden güvenlik hizmetlerini yine paneliniz üzerinden ya da müşteri temsilcilerimizle görüşerek satın alabilirsiniz.

Bulut sunucuda ek kaynak nasıl satın alabilirim ?

Bulut Sunucunuzun kaynakları yeterli gelmiyor ise yönetim panelinizden CPU / RAM / HDD kaynaklarını dilediğiniz ölçüde arttırabilir ve anında kullanıma başlayabilirsiniz.

Farklı Kontrolk Paneli Seçenkleri

Fiyat ve donanım özellikleri bakımından
Türkiye’nin en hesaplı ve yüksek performanslı Sunucuları

İşletmeleriniz için
Hybridmail Hostinglerimizi inceleyin.
Daha Fazla Bilgi
Bayi Hosting paketleri ile müşterilerinize
web barındırma hizmeti verin.
Daha Fazla Bilgi
İsimtescil Hybrid Cloud teknolojisi ile tanışın!

3 Hybrid Cloud teknolojisi, birbirinden bağımsız, ve yüksek donanım özelliklerine sahip fiziksel sunucuları tek bir omurga üzerinden yöneterek, yüksek performans ihtiyaçlarına kesintisiz çözümler sunuyor. Tam stabilite ile optimize edilen isimtescil Hybrid Cloud Teknolojisi, ileri seviye sanallaştırma yazılımları ile sunucu kaynaklarını anlık talepler doğrultusunda paylaştırıp, maksimum verimlilik ve en uzun up-time oranını garanti ediyor.

3 Hybrid Cloud teknolojisi, birbirinden bağımsız, ve yüksek donanım özelliklerine sahip fiziksel sunucuları tek bir omurga üzerinden yöneterek, yüksek performans ihtiyaçlarına kesintisiz çözümler sunuyor. Tam stabilite ile optimize edilen isimtescil Hybrid Cloud Teknolojisi, ileri seviye sanallaştırma yazılımları ile sunucu kaynaklarını anlık talepler doğrultusunda paylaştırıp, maksimum verimlilik ve en uzun up-time oranını garanti ediyor.

VDS Sunucu Donanım Bilgileri

  • IBM X Serisi Sunucular
  • 10 Gbit Aktif / Aktif Hat Kapasitesi
  • Arbor DDos Mitigation
  • IBM X Serisi Sunucular
  • IBM X Serisi Sunucular
  • IBM X Serisi Sunucular

İsimTescil’e Sık Sorulan Sorular

Sıkça sorulan soruları ve yanıtları aşağıda bulabilirsiniz

Domain transfer işlemleri jenerik (.COM , .NET, .INFO, .ORG, .BİZ , .TV) uzantılar için 7 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Bu süreç ICANN tarafından belirlenmiş olan standart bir süreçtir.

Domain transfer işlemi; farklı bir firma üzerinden yönetimi sağlanan domainin, isimtescil.NET üzerinden yönetilmesi için yapılan aktarım işlemidir. Domain adınızı, en uygun koşul ve ücretsiz hizmetlerimizden faydalanmak için transfer edebilirsiniz. isimtescil.NET üzerinden üye girişi sağladıktan sonra Domain > Domain Transfer menüsü üzerinde domain adınızı yazıp sorguladıktan sonra transfer işleminizi başlatabilirsiniz. Transfer işlemi için domain yöneticisi olmanız şarttır ve domain transfer şifrenize ulaşabilir ve domain transfer kilidiniz kaldırılmış olmalıdır.

com.tr alan adları belgesiz olarak ilk gelen alır kuralına göre kaydedilmektedir.

SSL sertifikası site üzerine kurulduğunda üyelik bilgileri, kredi kartı vb. özel bilgilerin 2048 byte veri yolu ile şifrelenmesine böylece site içerisindeki kullanıcılarınızın kişisel bilgilerinin güvende tutulmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Paylaşımlı hosting sunucularında tek seferde 7 MB mail gönderimi yapabilirsiniz. Aynı şekilde saatlik maksimum 100 adet mail gönderimi yapılabilmektedir ve periyodik gönderim olarak sağlanılamaz. Tek seferde dosya eksiz CC olarak yada BCC olmak üzere mail gönderiminiz 6 adet ile sınırlandırılmaktadır. Bu limitler mail paketleri, hosting ve reseller yani bayi paketlerinde geçerli olup, daha yüksek boyutlarda ya da sayılarda mail gönderebilmek için VDS sunucu tercih edebilirsiniz.

Isimtescil.NET üzerinden almış olduğunuz SSL sertifikalarınızı talebinize istinaden anlık olarak kurulum yapılmaktadır. Hosting hizmetini farklı bir firma/kurum tarafından alıyorsanız kurulum adımlarını takip ederek kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Hosting hizmetinizi isimtescil.NET üzerinden alıyorsanız kurulum talebinizi destek merkezine iletmeniz durumunda sorun olmaması durumunda 30 dakika içerisinde kurulum yapılarak teslim edilmektedir.

İsimtescil.NET üzerinden domain kayıt yaptınız ama hosting hizmetiniz yok yada kullanmıyorsanız maillerinizi yönlendirmek için aşağıdaki işlem adımlarını takip ederek maillerinizi yandex servisi üzerinden kullanabilirsiniz. Bu yapılandırmayı kullanabilmeniz için dns kayıtlarınız tr.dnsenable.com eu.dnsenable.com us.dnsenable.com olarak tanımlanması gerekmektedir. Yandex MX kayıtları: Alt alan adı: Alanadim.com.tr Kayıt türü: MX Adres: mx.yandex.net. Öncelik: 10 SPF kaydı ayarları Alt alan adı: Alanadim.com.tr Kayıt türü: TXT Adres: v=spf1 redirect=_spf.yandex.net
Sizler için Buradayız

Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın

+90 850 200 0 444

7/24 Teknik Destek

destek@isimtescil.net

Ortalama 30 dakikada yanıt garantisi

Fırsat Habercisi