Web sitenizi şimdi kurun, dijital de online olun.

Web sitenizi şimdi oluşturun.

Fiziksel mağazası bulunan ancak henüz dijitalde konumlanmamış markalar ve
şahıslar için hızlı ve güvenli web barındırma hizmeti isimtescil’de. 

Eko Hosting

1,64 $ / ay

Tüm domain alımlarında %30 İNDİRİM!

20 Adet E-posta, 5 GB Disk Alanı, 200 GB Trafik

Satın Al

Super Eko Hosting

2,1 $ / ay

20 Adet E-posta, 10 GB Disk Alanı, 400 GB Trafik

Satın Al

Standart Hosting

3,15 $ / ay

50 Adet E-posta, 15 GB Disk Alanı, LİMİTSİZ Trafik

Satın Al

Wordpress Hosting

2,19 $ / ay

50 Adet E-posta, 5 GB Disk Alanı, LİMİTSİZ Trafik

Satın Al

Silver Hosting

6,88 $ / ay

LİMİTSİZ E-posta, 250 GB Disk Alanı, LİMİTSİZ Trafik

Satın Al

Gold Hosting

15,59 $ / ay

LİMİTSİZ E-Posta, LİMİTSİZ Disk Alanı, LİMİTSİZ Trafik

Satın Al

Platinium Hosting

17,99 $ / ay

LİMİTSİZ E-posta, LİMİTSİZ Disk Alanı, LİMİTSİZ Trafik

Satın Al

Business Hosting

33,59 $ / ay

LİMİTSİZ E-posta, LİMİTSİZ Disk Alanı, LİMİTSİZ Trafik

Satın Al

Professional Paket

50,39 $ / ay

LİMİTSİZ E-posta, LİMİTSİZ Disk Alanı, LİMİTSİZ Trafik

Satın Al

Hosting Paket Karşılaştırması

Genel Özellikler Gold Platinium Business Professional
Ücretsiz Domain
Web Sitesi Barındırma 25 Adet 50 Adet 100 Adet Limitsiz
Disk Alanı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Aylık Trafik Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
E-posta Adedi Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Mailbox Boyutu 75 GB 200 GB 600 GB Limitsiz
Ücretsiz SSL
DNS Yönetimi
Sub Domain Adedi Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Favori Uygulamalarınızı Tek Tık ile Hosting Paketinize Kurun !
Ortak Özellikler
Cpane/Plesk

cPanel, Linux işletim sistemi üzerinde çalışmakta, Plesk ise Windows işletim sistemi üzerinde çalışmaktadır.

E-posta Koruması

Almayı talep etmediğimiz, istemediğimiz bir mesajın tarafımıza zorla gönderilmesin spam denir.

7/24 Teknik Destek

Almayı talep etmediğimiz, istemediğimiz bir mesajın tarafımıza zorla gönderilmesin spam denir

FTP Erişimi

FTP, dosya aktarım kuralıdır. İki bilgisayar arasında dosya veya klasör aktarmak için tasarlanmıştır.

DDos Koruması

Distributed Denial of Service (DDoS - Dağıtık Hizmet Engelleme) bir saldırı tekniğidir. DDoS saldırısına uğradığınız zaman, sistemlerinize erişim kesilir ve veri kaybı yaşanabilir.

7 Günlük Para İade

Müşteri istediği zaman sözleşmeyi yazılı bildirim ile fesih edebilir. Fesih’in iade talebi olarak değerlendirilmesi için iade politikasına uygunluğu esastır.

...
Hosting Nedir?

HOSTİNG, bir web sitesinin veya uygulamanın internet üzerinde erişilebilir olabilmesi için kullanılan bir hizmettir. İsimtescil hosting paketleri ile ihtiyacınıza göre alternatifler sunulmaktadır.

Daha fazla bilgi
...
Neden İsimtescil’den hosting satın almalıyım?

Tamamı Türkiye’de bulunan isimtescil Hybrid Cloud sunucuları, kendi altyapı yatırımları ile oluşan tüm trafiğin yüksek hızda yönetilebilmesini garanti ediyor.

Daha fazla bilgi
...
Hybrid Teknolojisi nedir?

Hybrid Cloud teknolojisi, birbirinden bağımsız ve yüksek donanım özelliklerine sahip fiziksel sunucuları tek bir omurga üzerinden yöneterek, yüksek performans ihtiyaçlarına kesintisiz çözümler sunmaktadır

Daha fazla bilgi
...
Wordpress Hosting kimler için uygun?

WordPress tabanlı web siteleri için özel olarak optimize edilmiş bir hosting hizmeti türüdür. WordPress hostingin, genel hosting hizmetlerine göre belirgin avantajları bulunmaktadır

Daha fazla bilgi

Yüzlerce domain uzantısından size uygun olanı seçin!
Yatırım fırsatlarını değerlendirin.
Projenize uygun alan adını sorgulayın ve hemen kaydedin.

İsimTescil’e Sık Sorulan Sorular

Sıkça sorulan soruları ve yanıtları aşağıda bulabilirsiniz

Web hosting, bir web sitesinin veya web uygulamasının internet üzerinde erişilebilir olması için gereken altyapıyı sağlayan bir hizmettir. Web hostingin temel işlevleri şunlardır:
Dosya Depolama: Web hosting, web sitesi veya uygulamanın dosyalarını (HTML, CSS, JavaScript, resimler, videolar, veritabanı dosyaları vb.) sunucularda saklar. Bu dosyalar, kullanıcıların web tarayıcıları aracılığıyla çağrılması halinde görüntülenebilir.
Sunucu Yönetimi: Yer sağlayıcı firma, sunucuları periyodik olarak yönetir ve bakımını yapar. Bu bakım çalışmaları sayesinde sunucular güncel ve çalışır durumda tutulur.
Güvenlik: Yer sağlayıcı firma, sunucuları güvenlik açıklarına karşı korur ve DDoS saldırıları gibi tehditlere karşı önlemler alır.
Veritabanı Desteği: Birçok web sitesi, verilerini depolamak ve yönetmek için veritabanlarını kullanır. Hosting hizmeti, bu veritabanlarının barındırılmasını sağlar.
Teknik Destek: isimtescil.net kullanıcıların karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı olmak için 7/24 teknik destek sunmaktadır.
Web hosting, farklı türlerde gelir ve farklı ihtiyaçlere yönelik çeşitli seçenekler sunar. Paylaşımlı hosting, sanal özel sunucular (VPS), özel sunucular ve bulut tabanlı hosting gibi farklı hosting türleri bulunur. Web sitenizin veya uygulamanızın gereksinimlerine ve trafik hacmine göre uygun hosting çözümünü seçmek önemlidir.

Hosting (barındırma) hizmeti web sitenizin dosyalarının internet üzerinde izlenebilmesi ve allanasınızla ilişkili olan e-posta hesapları kullanabilmeniz için gereklidir. İlk olarak bir alan adı tescil etmeniz gerekir. Alan adı, firmanızın ismi yada yapmak istediğiniz işin ismi olabilir örneğin. sirketadi.com yada sirketadi.com.tr gibi. Temel amaçlı bir web sitesi (firma tanıtımı, iletişim sayfası, ürün kataloğu, referanslar, sınırlı sayıda e-posta adresi) sahibi olmak istiyorsanız Eko Paket, Eko Paket'e ek olarak, daha çok e-posta adresi, ayrıntılı referans sayfaları, ayrıntılı ürün kataloğu sahibi olmak istiyorsanız diğer hosting paketlerimizi inceleyerek ihtiyacınıza yönelik, daha çok mail hesabı, disk kullanım database ihtiyacı, trafik ihtiyacınızı göz önünde bulundurarak hizmetlerimizden herhangi birini seçebilirsiniz.

İsimtescil.net adresinden açtırmış olduğunuz tüm hosting paketleri için aşağıdaki dns adreslerimize hostunuza tanımlı domain isminizi yönlendirmeniz gerekmektedir.
tr.dnsenable.com
eu.dnsenable.com
us.dnsenable.com
Dns güncelleme ile ilgili videolu anlatım için: https://www.youtube.com/watch?v=Xsg0NEVeoHw DNS değişiklikleri ISP servis sağlayıcılara bağlı olmak üzere 1-4 saat içerisinde değişmektedir, mobil cihazlarda 48/72 saate kadar zaman alabilmektedir. İlgili süreci beklemeniz gerekmektedir.

FTP (File Transfer Protocol), bilgisayarlar arasında dosya transferi yapmak için kullanılan bir iletişim protokolüdür. FTP, özellikle web sunucularına dosya yükleme veya indirme işlemleri için yaygın olarak kullanılır. Kullanmış olduğunuz hosting (Windows, Linux) platformuna göre, FTP aracılığı ile dosya yükleyecek olduğunuz klasör isimleri değişmektedir. Yeni hosting alımlarında yükleme yapacak olduğunuz klasörlerin içerisinde default olarak gelen dosyalar bulunmaktadır, kendi dosyalarınızı yüklemeden önce onları silmeniz gerekmektedir. Web site dosyalarınızı, FTP aracılığı ile Windows tabanlı hosting paketinize yükleyecekseniz httpdocs klasörüne, Linux tabanlı hosting paketinize yükleme yapacaksanız public_html dizini içerisine aktarmanız gerekmektedir. FTP yükleme konusunda videolu anlatım için: https://www.youtube.com/watch?v=QFlavmprrcM

Kurumsal firmalar için kesintisiz hosting desteği büyük önem taşımaktadır çünkü kurumsal firmaların web siteleri dijital dünyaya açılan bir penceredir. Kesintisiz bir hizmet ve destek için isimtescil.net kurumsal hosting paketlerimizi seçebilirsiniz.

Paylaşımlı hosting hizmetlerimiz üzerinde yedekleme opsiyonel ve sistemsel olarak sunulmaktadır. Yedekleme işlemini günlük, haftalık ve aylık periyotlar halinde sistemsel yedekleme gerçekleştirilmektedir. Yedekleme hizmeti için hosting yönetim paneliniz içerisinde kolaylıkla backup alabilmektesiniz. Sistem içerisinden almış olduğunuz yedeklerinizi, dilediğiniz zaman ücretsiz olarak yükleyebilir ve destek talep edebilirsiniz.

Üyeliğiniz üzerinde bulunan hosting paketinizi farklı bir isimtescil.net üyeliğine aktarmak için kontrol paneli > hosting yönetimi üzerinden paketinizin sağ tarafında yer alan üç nokta simgesine tıklayarak “transfer et” butonu ile karşı tarafın kullanıcı adını yazarak transfer işlemini başlatabilirsiniz. Üyeler arası transfer işlemi ücretsiz ve anlık olarak gerçekleştirilmektedir.

Öne Çıkan Müşteri Deneyimleri

Murat G*****

Wordpress kurulumunu nasıl yapacağımı düşünürken, 7 dakikada otomatik kurulumumu
yaptığı için İsimtescil.net'i tavsiye ediyorum.

Beyza Ç*****

Öncesinde hiçbir deneyimim olmamasına rağmen 30 dk içinde, sadece yönlendirmeleri
takip ederek kişisel bloğumu açtım.

Gülşah Ç*****

Hızlı, güvenilir ve markalaşmış.
Ülkemizde domain denilince akla gelen örnek firma.
Destek hızları ise mükemmel ötesi!

Sizler için Buradayız

Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın

+90 850 200 0 444

7/24 Teknik Destek

destek@isimtescil.net

Ortalama 30 dakikada yanıt garantisi

Fırsat Habercisi